Reference

Co se o nás říká

"S paní Janou spolupracujeme dlouhodobě. A to v oblasti náboru na testování uchazečů, kde její profesionální doporučení bereme velmi vážně, vyplácí se to. Dále v oblasti manažerského vzdělávání nám jako lektorka a koučka pomáhá rozvíjet vrcholový management - konkrétně kolegiální i lidskou spolupráci na tvorbě vizí a strategií firmy. V současnosti připravujeme koncept tréninku pracovnic personálního úseku. Pokud vás zajímá, co nám nejvíce na společných projektech s Janou Mynářovou vyhovuje - pak je to jednoznačně přístup s velkou dávkou klidu, nadhledu a pozitivního ducha...."

Ing. Leona Pospíšilová, HR Manager SKD Bojkovice


"Koučování s paní Mynářovou bylo pro mě možností, jak se pozastavit v každodenním shonu při práci dočasného vedoucího technického úseku s přípravou na manažerskou pozici, podívat se na to, jaké řeším úkoly a posunout se od operativy ke strategii. Doporučil bych to každému, kdo má občas dojem, že nemá s kým prodiskutovat záležitosti, které řídící pozice obnáší, a získat nejen odstup, který je pro jejich efektivní řešení potřebný. Získání odstupu je velmi důležité, aby si každý vedoucí či manažer uvědomil své řídící nedostatky, popovídal si o nich a získal i další podněty ke zlepšení. Určitě bych i doporučil toto koučování opakovat v nějakém časovém horizontu například jeden rok, aby vedoucí či manažer v dnešní uspěchané době neusnul a mohl nejen sebe, ale i svůj tým posouvat kupředu."

Ing. Robert Köller, technický manažer, MSV Metal

Koučink mi pomáhá při vyrovnávání se s novou náročnou pozicí, ujasňování priorit a zodpovědností a hledání řešení. Jana Mynářová mě příjemně a nenásilně vede cestou osobního rozvoje, budování uvědomění a v relevantních situacích mi pomáhá probudit v sobě tygra - pro asertivní zvládání situací ve světě automobilového průmyslu.

Ing. Jana Zahradníková, týmová vedoucí logistiky, Brose CZ

Setkání s koučem Janou byla pro mne obohacující zkušeností. Zcela přirozenou cestou jsem objevovala jasná řešení svých otázek, které zpočátku pro mne vypadaly neřešitelně. Jako největší zisk však považuji dlouhodobý a univerzální přínos: co jsem se naučila, používám dál, třebaže v zcela jiných situacích.

MUDr. Jana Schwarzová, lékařka

"Kurz Všímavý koučink absolvovaný s Janou měl pro mne zásadní přínos. Všímavost jako pojem spojila a pojmenovala mnohé střípky mé vlastní vnitřní práce na sobě a věřím, že mi trvale bude průvodcem v osobním růstu. Do mého koučovacího kufříku přinesla všímavost nečekané rozměry a nové nástroje, a to velmi účinné a významově cenné. V mé koučovací praxi zůstanou jistě natrvalo."

Ing. Petra Svobodníková, Plant HR Manager, UFI Filters