Test LJI

11.04.2024

Teorie situačního leadershipu je široce používaným modelem v managementu. Popisuje čtyři, respektive osm, různých způsobů řešení situací, jste-li v roli manažera. Každý ze způsobů je vhodný za jiných okolností, jeden není horší či lepší sám o sobě než ty ostatní. 

A jak se test liší od jiných dotazníků, které zpravidla měří osobnostní charakteristiky? Tím, že se v testu nedá podvádět. Takže poskytuje přesnější výsledek než testy založené na sebeposuzování, ve kterých je to spíše o tom, zda člověk vidí sám sebe přesně či nepřesně.


Chcete být úspěšným a uznávaným lídrem? Otestujte své manažerské dovednosti a pootevřete tak dveře ke svému dalšímu úspěchu. Získáte větší flexibilitu při řešení obtížných rozhodování, budete citlivější k potřebám svého týmu a tím si rozvážete ruce, aby vše fungovalo, i když zrovna nejste přítomni. To, co vás dovedlo sem, je potřeba posunout na další úroveň, abyste dosáhli ještě vyšších cílů!

Zpráva

Zpráva z testování obsahuje přesná statistická data v percentilových hodnotách. Pokud se ve statistice nevyznáte, vůbec to nevadí, vše si vysvětlíme během konzultace.

Objednejte si test LJI

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.